Elle Belle mikropigmentacija

Elle Belle, susipažinkime

Elle Belle – ji graži, ji patraukli, ji spindinti, ji pasitikinti savimi.  Visi šie komplimentai yra apie mano klientes – natūraliai gražias moteris, kurios apsilanko pas mane tam, jog paryškintų ir pabrėžtų savo grožį.  

Elle Belle logotipe transliuojamas lengvumas, trapumas ir moteriškumas. Moters veido profilio siluetas – tai ji, o pasikartojančių potepių plaukuose reikšmė – jos natūralų grožį subtiliai paryškinantis permanentinis makiažas. Antakių, lūpų bei akių pravedimo mikropigmentacija tai grožio procedūros, kurios mano stiprybė, kasdienė veikla, darbas ir kartu pomėgis, kurį drąsiai galiu vadinti savo aistra.

Lina Velžaitė, grožio meistrė

Kaip gimė Elle Belle?

Grožio procedūros man aktualios buvo jau vaikystėje. Mėgau šukuoti lėlėms plaukus, pinti kasas, reikalui esant – pakirpti. Jaučiausi lyg mažoji stilistė.

Pamenu mano, sesers ir mamos bendrą nuotrauką, kurioje paryškinau išblyškusias mūsų visų lūpas flomasteriu ir niekaip nesupratau, kodėl mama taip supyko – juk tik norėjau mus pagražinti.

Mokykloje, vyresnėse klasėse buvau ta draugė, kuri ir padažo ir garbanas susuka. Tačiau po vidurinės mokyklos gyvenimas pasisuko šiek tiek kita linkme – pasirinkau turizmo administravimo studijas, nes tokios specialybės kaip grožio meistrė tiesiog dar nebuvo.

Visuomet žinojau, jog grožio procedūros yra ta veikla, kuri mane itin veža. Todėl nusprendžiau grįžti prie savo svajonės išpildymo, nes neįsivaizdavau savęs niekur kitur. Po studijų ir ilgų paieškų nusprendžiau įgyti kosmetikės specialybę Femina Bona grožio akademijoje. Tai buvo pirmasis žingsnis link to, kur esu dabar.

Kursų metu gavau viliojantį pasiūlymą dirbti manikiūro meistre salone. Žinoma, sutikau. Labai mėgau nagų dailę ir plonas linijas. Iš to gimė ir kitos paieškos – specializacijos, artimos manikiūrui ir nagų dailei. O nuostabių kolegių pagalba susirinkau gausų klienčių ratą, kas skatino nesustoti, tobulėti ir ieškoti savo vietos.

Lina Velžaitė, permanentinis makiažas Kaune

Nors nagų grožio procedūros man patiko, ilgą laiką mintys sukosi kita idėja – ilgalaikis makiažas. Pirmiausiai, nutariau išmokti profesionaliai atlikti dekoratyvinį makiažą, kad įgyčiau daugiau pasitikėjimo sekančiam žingsniui. Tačiau makiažo kursų metu dėstytoja pasakė man aukso vertės žodžius – jog su tokiu mano smulkmeniškumu galiu nevargti prie dekoratyvinio makiažo. Tai reiškė, jog permanentinio makiažo kursai vienas iš pagrindinių žingsnių svajonės išsipildymo link.

Suradau pačią nuostabiausią ilgalaikio makiažo mokytoją, kuriai esu be galo už viską dėkinga. Mes vis dar dirbame kartu! Paskatinta savo mokytojos ir supratusi šios specialybės subtilumus, įgyjau grožio terepeuto bakalauro laipsnį medicinos fakultete, Kauno kolegijoje. Tuomet gimė ir Elle Belle.

Šiai dienai aš geriuosi savo darbais ir nesustoju tobulėti. Nes naujos žinios padeda su džiaugsmu praleisti dieną darbe, o Elle Belle klienčių atsiliepimai leidžia man suprasti, jog tas kelias, kurį nuėjau ir kurį tęsiu toliau, yra prasmingas.

Permanentinis makiažas

  • Permanentinis antakių makiažas
  • Permanentinis lūpų makiažas
  • Permanentinis akių pravedimas

Permanentinio makiažo kursai

  • Baziniai makiažo kursai pradedantiesiems
  • Permanentinio makiažo kursai pažengusiems

Kodėl Elle Belle?

Esu sertifikuota ir praktikuojanti – meistrė  ir trenerė, per 15 metų patirties grižio industrijoje atlikusi jau daugiau kaip 10 000 ilgalaikio makiažo procedūrų. Ne tik atlieku procedūras, bet ir esu bazinio ilgalaikio makiažo kurso aparatinėmis technikomis (antakių, akių ir lūpų zonos) autorė ir mokytoja.

15

Metų patirtis grožio industrijoje

virš 10 000

Atliktų ilgalaikio makiažo procedūrų

🎓

Medicininis išsilavinimas


Kvalifikacinė patirtis, kursai

– 2022.06.13 Indvidualūs mokymai su Alena Snezhko, Minskas

– 2021.12. 21 Online course su Aliona Pestova.

– 2021.10.15 Individualūs mokymai, lūpų mikropigmentacija, su Ernesta Budaite.

– 2020.03.25 Online course “wow lips” su Marika Suhaya, Maskva.

– 2019.07.06 Master Class su Ana Rozova, lūpų mikropigmentacija, Maskva.

– 2019.04.19 Master Class su Helen Kuhalskaya, pudriniai antakiai, Minskas.

– 2017.12.12 Sveikatos ir grožio akademija, higieninės kosmetikos kosmetiko modulinės profesinio mokymo programos, specializuotų mezoterapinių procedūrų modulis.

– 2018.05.10 Master Class suJulija Achmerova, pudriniai antakiai, Maskva.

– 2018.04.20 Tattoo remover course, Minskas.

– 2018.01.23 Master Class mikropigmentacijos su Olga Kolesniova, Vilnius.

– 2017.09.20 Laser tatto course, Vilnius.

– 2017.08.05 koloristika mikropigmentacijoje, su Inga Khromenko, Vilnius.

– 2017.07.24 ESTETINĖS MEZOTERAPIJOS praktiniai ir teoriniai kursai I lygis, dr. Francoise George (Bordo Universiteto kursas) Vilnius.

– 2017.07.09 PM akademija master class “Eyes from classic line to shadow” Vilnius.

– 2017.05.13 Master Class mikropigmentacijos mokymai su Dmitry Khatkin, Vilnius.

– 2016.03.23 Master Klass mokymai “Ombre technika”, su L. Vasiliauskiene, Kosmedia.

– 2015.03.03 Manualinės mikropigmentacijos kursas, BeautyPro academy.

– 2015.10.09 Esteticline permanent make-up studio, Talin. Teoriniai ir praktiniai indvidualūs mokymai “Fluffy brows” su Natalija Yeremenko.

– 2015.06.17 Kauno kolegija, medicinos ir sveikatos studijų krypties kosmetologijos koleginių studijų programa. Grožio terapijos profesinio bakalauro laipsnis ir technologo kvalifikacija.

– 2013.09.25 Tarptautinė ilgalaikio makiažo akademija Biotek. Estija. Natural eye make-up. Combined technique eyebrows. Watercolor technique lips.

– 2012.10.10 Indvidualūs mikropigmentacijos bazinai mokymai.

– 2008.10.10 mokymų centras Femina Bona, dekoratyvinės kosmetikos mokymų programa, vizažistės kvalifikacija.